Головний коп Тернопільщини отримав нагороду від Союзу ветеранів АТО

Нагороду Олександр Богомол отримав за підтримку добровольчого руху

ГО Всеукраїнський союз ветеранів АТО нагородила керівників силових структур Тернопільщини, котрі доклалися до організації добровольчого руху, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ГУ НП в області.

Серед тих, хто отримав "Орден Вітчизняної війни" за активну участь у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, розбудову та зміцнення правоохоронних органів, самовідданість, високий професіоналізм, - керівник ГУ НП Тернопільщини Олександр Богомол.

"Надзвичайно приємно, що держава пам'ятає про подвиг людей, котрі добровільно у 2014-2015 роках стали на захист нашої Вітчизни. Поліція Тернопільщини теж сформувала добровольчий батальйон "Тернопіль" і хлопці в числі перших виконували й досі виконують свій громадянський та професійний обов'язок в зоні бойових дій. За цей час поранено чотирнадцять наших воїнів. Хочу також зазначити, що два роки на Схід їздили добровольці з числа поліцейських в складі зведених загонів. Люди теж без примусу відкликалися на потребу у таких відрядженнях, хоча не завжди служба була безпечною", - зазначив очільник Тернопільської поліції.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #поліція