Градоначальнику Тернополя закидають "ганебний сценарій" проведення сесії

В міській раді сьогодні мали б розглянути Генплан, натомість усіх евакуювали

Очільник міста минулого разу не зумів забезпечити проведення сесії. Вчора він також "з метою безпеки" вирішив на один день змістити сесію, - пише на Фейсбуці директор КП "Інтеравіа", він же депутат міської ради Іван Сороколіт, повідомляє Depo.Хмельницький.

"Вчора що тільки Сергій Надал не робив щоб вмовити більшість депутатів (22 народних обранця), щоб ті завтра за будь-яких умов реєструвались у залі і він мав змогу розігрувати сценарій "міська рада працює, а хто там що вимагає на вулиці чи з чимсь не згідний - то якісь диваки і провокатори", - йдеться в дописі.

Він же і інформує, що від вчора 19:45 міська рада перекрила зовнішній доступ до власних вуличних камер (окрім сесійної зали).

"Минулого разу це було зроблено близько 7:00, ще до того як було зафіксовано як сторонні особи вільно заходять і виходять до приміщення до початку робочого дня. Цього разу помилку вирішили не повторювати," - стверджує Сорокаліт.

Станом на зараз, як пишуть місцеві ЗМІ, камери так і не працюють. Депутати сходяться на засідання. Будівлю міської ради ніхто не блокує.

Нагадаємо, у Тернополісьогодні всіх працівників міськради, а також депутатів, що зібралися на сесію, вивели з будівлі через повідомлення про підпал.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль