Гройсман доручив до кінця року забезпечити Тернопіль на 40% лічильниками тепла

Аби підготувати Тернопільщину до зими, прем'єр поспілкувався під час загальнодержавної селекторної наради із губернатором краю та мером обласного центру

Depo.Тернопіль
19 червня 2017 11:47
ФОТО: depo.ua
Гройсман доручив до кінця року забезпечити Тернопіль на 40% лічильниками тепла

Голова кабміну під час селекторної наради доручив меру Тернополя забезпечити обласний центр на 40% тепловими лічильниками та індивідуальними теплопунктами, повідомляє Depo.Хмельницький.

А наразі файне місто оснащене приладами обліку лише на 2.3%. За словами мера Тернополя Сергія Надала, така ситуація склалась через те, що 35% містян мають індивідуальне опалення. А незахищені категорії населення не бажають встановлення лічильників, адже у такому разі оплата впаде саме на краян без індивідуального опалення. Аби виправити ситуацію, на вирішення проблеми залучили кошти Європейського банку реконструкції та розвитку у сумі 250-300 млн грн. Відтак, міський голова пообіцяв цьогоріч на 40% відсотків оснастити обласний центр необхідним обладнанням.

Що стосується регіону в цілому, то за словами губернатора Степана Барни, область забезпечена лічильниками вже на 100%, а край готовий до зими на 32%.

Більше того, у 2017 році Тернопільщина розрахувались за спожитий газ на 110%, але борг ще складає 213 млн грн. З них, 198 млн грн завинив обласний центр. А на погашення різниці в тарифах за енергоносії у регіоні з держбюджету отримали 22 млн грн, утім ще потрібно понад 30 млн. грн.

Також у краї цьогоріч планують перевести на альтернативне паливо 32 котельні.

Більше про події Хмельниччини читайте на Depo.Хмельницький

Слідкуйте за нашими новинами в соцмережах і долучайтеся до наших груп у Фейсбук та Твітері