Губернатор Тернопільщини переймає досвід управління аеропортом у Польщі

Степан Барна хоче запозичити досвід успішної експлуатації міжнародного аеропорту "Жешув-Ясьонка" (Польща)

Перебуваючи на Х міжнародному форумі "Європа - Україна", очільник Тернопільщини Степан Барна ознайомився з роботою аеропорту в місті Жешув, передає Depo.Хмельницький з посиланням на прес-службу ТОДА.

За словами чиновника, за розмірами та стратегічною потужністю аеропорт "Тернопіль" доволі схожий з аеропортом "Жешув-Ясьонка". Саме тому важливо запозичити ваш досвід його успішної експлуатації.

"Ми готові спрямовувати в об'єкт кошти з Державного фонду регіонального розвитку, обласного бюджету. Крім того, ми готові віддати аеропорт за 1 грн оренди, лише б запустити авіасполучення. А ще можемо запропонувати інвестору вільні території, які виділили окремою ділянкою, для будівництва логістичного центру",- зауважив Степан Барна.

Сьогодні ж, під час візиту на Тернопільщину голови Ради директорів міжнародного аеропорту "Жешув-Ясьонка" Міхала Табіша, поляки висловили сподівання, що успішний управлінський досвід стане в нагоді й тернополянам. Планується також і підписання Меморандуму про співпрацю щодо розвитку аеропорту у Тернополі вже у травні цього проку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #Польща