Губернатор Тернопільщини "вділив" земельки Фірташу

Фірма матері Фірташа купила землю в Заліщицькому районі

На Тернопільщині 4,9 га землі дістанеться фірмі матері Фірташа, передає Depo.Хмельницький.

Очільник області Степан Барна розпорядженням від 19 липня дозволив викупити у Синькові земельну ділянку під приміщеннями фірмі "Фотватор".

Синьків, село, що у Заліщицькому районі, є "малою" батьківщиною Фірташа, а ПП "Форватор", за даними відкритих джерел, володіє його мати - Марія Григорівна.

За інформацією місцевих ЗМІ, земельна ділянка, що дістанеться фірмі, розташована за межами села - несільськогосподарського призначення. 985398,09 гривень - сума продажу, а це майже 38 тисяч доларів.

Довідково. У США Дмитра Фірташа звинувачують у справі про хабарі на суму близько 18,5 мільйонів доларів при отриманні ліцензії на видобуток титанової руди в Індії.

В Іспанії Фірташа, за даними австрійських та іспанських ЗМІ, підозрюють у причетності до злочинної групи, що відмила гроші на суму в 10 мільйонів євро і пов'язана зі Степаном Черновецьким, сином колишнього мера Києва Леоніда Черновецького, який живе з родиною в Барселоні і звинувачення заперечує.

В Україні поліція розслідує два кримінальні провадження, пов'язані з Дмитром Фірташем: щодо групи компаній Ostchem і колишніх керівників компанії "Нафтогаз Україн"". У цих провадженнях він не має статусу підозрюваного.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #Фірташ