Ґвалтівник і грабіжник з Тернопільщини проведе за ґратами 11 років

Не допомогла зловмисникові й апеляція - доведеться відповідати за скоєне по-повній

Про це інформують в прес-службі прокуратури області, передає Depo.Тернопіль.

За участі прокуратури судом апеляційної інстанції розглянуто апеляційну скаргу захисника обвинуваченого у вчиненні грабежу та зґвалтування, скоєних 24 серпня 2017 року в одному з райцентрів Тернопільської області

"У серпні минулого року касирка магазину, повертаючись пізно ввечері з роботи, стала жертвою нападу та зґвалтування, скоєного місцевим жителем, - розповідають правоохоронці. - Грабіжник, застосовуючи фізичне насильство, відкрито викрав у неї мобільний телефон та сумочку з грошима і зґвалтував жінку, погрожуючи вбити. Світло фар автомобіля, що рухався навпроти, дали можливість жертві вирватись та втекти від нападника."

Потерпіла змогла самостійно дістатись до найближчого будинку, мешканці якого відвели її до подруги, що викликала поліцію.

Хмельницький апеляційний суд погодився із позицією прокуратури та суду першої інстанції щодо доведеності вини особи в інкримінованих злочинах. Отож, злочинець проведе за ґратами 11 років.

Нагадаємо, за втручання прокуратури Тернопільщини упродовж двох місяців розшукано шістьох осіб, що ухилялись від відбування кримінальних покарань.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #суд