"Хитрий" забудовник з Тернопільщини оплатить збитки

Відібрали з поверненням в держвласність у ПП "Тернопіль-Західінвест" і недобудований багатоквартирний будинок

Прокуратура Тернопільської області звернулась до суду з позовом в інтересах держави в особі Регіонального відділення Фонду державного майна України по Тернопільській області до ПП "Тернопіль-Західінвест" про стягнення до державного бюджету понад 110 тис. грн збитків, завданих об'єкту приватизації, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту облпрокуратури.

Забудовник у 2005 році придбав на аукціоні об'єкт незавершеного будівництва державної форми власності - 40-квартирний житловий будинок у Теребовлі. За умовами договору купівлі-продажу забудовник мав би завершити будівництво у 2015 році, однак вказаної умови договору не виконав, будівництво не розпочато, недобудований об‘єкт частково демонтований.

Тому, за рішенням господарського суду Тернопільської області 2016 року договір розірвано, а будинок повернуто у державну власність.

Обстеженням інвентаризаційної комісії об'єкта незавершеного будівництва встановлено, що в ньому відсутні окремі елементи та недобудоване приміщення перебуває у занедбаному стані. Збитки державному бюджету, завдані діями недобросовісного забудовника становлять 110 тис грн.

Рішенням господарського суду Тернопільської області позов прокуратури задоволено у повному обсязі.

Нагадаємо,на Тернопільщині прокуратура зобов'язала боржника відшкодувати понад один мільйон гривень пенсійних виплат.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль