Інтер'єр Палацу князів Збаразьких отримав Гран-прі

Всеукраїнський Конкурс Міжнародного Союзу Архітекторів і Національної спілки архітекторів України підбив підсумки

Оновлений інтер'єр Палацу князів Збаразьких отримав Гран-прі як кращий інтер'єр року, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Файне місто".

Збаразький замковий палац зачудовує красою та неперевершеністю внутрішнього вигляду, який змінився докорінно, до невпізнання. А попрацювали над цим працівники Національного заповідника "Замки Тернопілля", реставратори, й місцеві архітектори із "Архітектурної майстерні" під керівництвом Юрія Вербовецького, за що отримали високу нагороду.

У київському будинку архітектора їм вручили Гран-прі і першу премію щорічного Всеукраїнського Конкурсу Міжнародного Союзу Архітекторів і Національної спілки архітекторів України на кращий інтер'єр року ІНТЕР'YEAR 2017 за проект "Інтер'єри Палацу князів Збаразьких XVII ст. в м. Збараж Тернопільської області".

За словами керівника проекту Юрій Вербовецький, особливо приємно, що вручали пам'ятну відзнаку такі поважні люди, як організатор конкурсу кандидат архітектури, доцент, лауреат Державної премії в галузі архітектури, завідувач кафедри інтер'єру Науково-навчального інституту аеропортів Національного авіаційного університету Олена Олійник та президент Національної спілки архітекторів України Володимир Гусаков.

Проект створений не лише у співавторстві з архітектором Тетяною Грабар, дизайнером Сергієм Сірим, а й за підтримки багатьох інших людей, зокрема колег з "Архітектурної майстерні" Андрія Вербовецького, претендента на вступ до Національної спілки архітекторів Тетяни Онищук, Вікторії Боженко.

Нагадаємо, на Тернопільщині готуються до "реінкарнації" замків - області розпочали проект "Друге життя замків Тернопільщини". Його мета - комп'ютерна реконструкція та 3D-друк замків Тернопільщини, які зараз перебувають у напівзруйнованому стані, задля відновлення архітектури оборонних споруд давнини.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль