Канадська поліція для колег з Тернопільщини проводитиме цьогоріч низку курсів

Іноземці розробили п'ять навчальних курсів для різних категорій слухачів

Навчальні курси для поліцейських за різними напрямками та спрямуваннями впродовж 2019 року запланувала провести Національна поліція спільно з Канадською поліцейською місією, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією ВК ГУНП області.

Іноземні гості розробили п'ять навчальних курсів для різних категорій слухачів. Впродовж тижня шістнадцять правоохоронців Тернопільщини опановували Курс лідерства молодшого керівного складу груп реагування патрульної поліції.

Канадійські колеги організували не лише теоретичні навчання. Усе почуте тернопільські правоохоронці відпрацьовували ще й на практиці. Проте дане спілкування не проходило односторонньо. Українські правоохоронці також розповіли іноземним поліцейським про підхід до роботи, власні здобутки та досягнення.

За словами начальника сектору ГРПП Борщівського відділення поліції Сергія Марчука, різниця між поліцейськими України та Канади є не лише в менталітеті, але й в підході до завдань. Іноземні громадяни більш законослухняні і це набагато спрощує роботу людей у формі.

Тернопільські поліцейські отримали сертифікати про закінчення тижневих курсів і сподіваються, що на цьому співпраця не завершуватиметься.

Нагадаємо, бійці легендарної хмельницької "вісімки" продовжують курс Advance за класифікацією НАТО.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #Канада