Керівник КП на Тернопільщині приховав купівлю авто

На Тернопільщині керівника комунального підприємства Тернопільської обласної ради оштрафовано за корупційні правопорушення

За несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування та неповідомлення про суттєві зміни в майновому стані після набуття права власності, керівника комунального підприємства облради притягнуто до адміністративної відповідальності, передає Depo.Тернопіль з посиланням на прес-службу облпрокуратури.

Працівники поліції, за погодженням прокуратури області, склали протоколи про вчинення посадовцем адміністративних правопорушень, пов'язаних з корупцією, передбачених ч.1 та ч.2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Керівника підприємства визнано винним у несвоєчасному поданні без поважних причин щорічної декларації особи, уповноваженої на виконання функцій місцевого самоврядування за 2017 рік та неповідомлення про суттєві зміни в майновому стані після набуття права власності на автомобіль Mercedes-Benz Vito, вартістю понад 160 тис. грн.

За результатами розгляду судом протоколів про порушення вимог фінансового контролю посадовця притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Нагадаємо, часто і посадовці Тернопільщини забувають задекларувати доходи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль