Кількість публічних запитів до тернопільських податківців цьогоріч значно зменшилась

Актиівність тернополян у частині надсилання публічних запитів до фіскалів області знизилася

У прес-службі ДФС Тернопільщини оприлюднили результати розгляду запитів на публічну інформацію за підсумками року, передає Depo.Хмельницький.

Впродовж 11 місяців 2017 року до територіальних органів ДФС Тернопільської області надійшло 56 інформаційних запитів. Це на 58 запитів менше, аніж у січні-листопаді минулого року.

Із загальної кількості отриманих у поточному році інформаційних запитів до ГУ ДФС в області надійшло 38 запитів (67,9%), Тернопільської ОДПІ - 14 запитів (25%), Чортківської ОДПІ - 1 запит (1,8%), Кременецької ОДПІ - три запити (5,4%).

За формою подання 35 запитів надійшло поштою та 21 запит - електронною поштою. Щодо категорії запитувачів, які зверталися до органів ДФС області, від громадян надійшло 33 запити, від юридичних осіб - 17 запитів, від об'єднань громадян без статусу юридичної особи - 2 запити, від представників засобів масової інформації - 4 запити.

Запитувачі насамперед цікавилися доходами та сплаченими сумами податків інших громадян, кількістю створених Центрів обслуговування платників і кількістю наданих ними адміністративних послуг, інформацією про проведені перевірки суб'єктів господарювання, сплату земельного податку та наявності податкового боргу.

За результатами розгляду фахівці органів ДФС області надали вичерпні відповіді на 39 запитів, по 14 - відмовили у наданні інформації, а ще три запити надіслали належним розпорядникам інформації.

Нагадаємо, тернополяни віддали майже 170 млн грн на армію.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #дфс