Колишні посадовці Тернопільщини порушують антикорупційне законодавство

Екс-чиновники ігнорують подання е-декларацій

На Тернопільщині посадовці, що припинили службову діяльність, порушують вимоги фінансового контролю, повідомляє Depo.тернопіль за інформацією прес-служби облпрокуратури.

Працівниками УЗЕ в Тернопільській області ДЗЕ НП України за погодженням з прокуратурою області складено протоколи про вчинення двома колишніми працівниками Державної установи "Копичинецька виправна колонія №112" та керівником одного з департаментів Тернопільської ОДА правопорушень, пов'язаних з корупцією, передбачених ч.1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Колишніх посадовців судом визнали винними у несвоєчасному поданні без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування після припинення діяльності.
За результатами розгляду судом протоколів за порушення вимог фінансового контролю вказаних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено стягнення у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів доходів громадян кожному.

Нагадаємо, місцеві обранці Тернопільщини масово "забувають" задекларувати придбані автівки, а подекуди - взагалі забувають віздвітувати про доходи.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль