Копію чудотворного образу з Тернопільщини коронують у Ватикані

На урочистій літургії, що відбудеться 15 жовтня на площі святого Петра у Римі, благословлять копію чудотворної ікони Зарваницької Матері Божої з Тернопільщини

Про це Depo.Хмельницький повідомляє з посиланням на zik.ua.

У цей день віряни з усього світу зберуться на літургію з нагоди канонізації чотирьох мучеників і чотирьох святих. При цьому відбудеться символічна коронація ікони з Тернопільщини, яку шанують як чудотворну.

"Святіший отець Франциск, Папа Римський, благословить корони, що будуть почеплені на ікону. Це стане знаком чергового визнання та потвердження її чудодійної сили", - кажуть у Тернопільсько-Зборівській архиєпархії.

Ікона Божої Матері Зарваницької - святиня духовного центру в селі Зарваниця на Тернопільщині. Її датують серединою XVII ст. Копію ікони написав у 1922 році місцевий митець Петро Холодний. За радянської влади, у часи підпілля УГКЦ, образ підпільно зберігали в себе жителі села.

Коронація Зарваницької ікони відбулася 150 років тому, тоді це дійство звершив Пій IX. Копію образу для проведення коронації доставить до Риму офіційна делегація з Тернопільщини.

Перед дорогою до Ватикану ікону протягом кількох місяців відновлювали у Червонограді.

Нагадаємо, в одній з церков Тернопільщини виявили підміну старовинної ікони.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль