Козаки з Тернопільщини відправили на фронт чергову гуманітарну допомогу

Армійцям споридили понад 5 тонн найнеобхідніших речей, серед яких: теплий одяг, продукти, маскувальні сітки; а також автомобіль УАЗ

Тернопільські козаки відправили на фронт 5 тонн гуманітарної допомоги та автомобіль, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "За Збручем".

Чергову допомогу бійцям в район АТО відправили волонтери козацько-десантного осередку. Вони зібрали понад 5 тонн найнеобхідніших речей, серед яких: теплий одяг, продукти, маскувальні сітки; а також автомобіль УАЗ.

Це вже 17 поїздка волонтерів козацько-десантного осередку. Вони регулярно доставляють гуманітарну допомогу у Світлодарськ, Піски, Авдіївка, Мар'їнка, Кураково.

"Наша подорож триватиме упродовж тижня. Ми відвідаємо багато міст Східної України. Цього разу нам допомагали збирати гуманітарну допомогу навіть школярі, за що ми їм дуже дякуємо. Вдалося зібрати досить великий обсяг всього. Сподіваємося, що ці речі допоможуть у службі нашим воїнам," - каже наказний отаман Тернопільського козацько-десантного осередку Володимир Мосейко.

До волонтерської допомоги приєдналися школярі обласного центру, жителі Зборівського, Збаразького і Лановецького районів.

Нагадаємо, на початку осені із Лановеччини на передову відправили УАЗ-3962.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль