UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Кожен п'ятий АТОвець на Тернопільщині працевлаштувався

В області центрах зайнятості та обліку перебуває близько 1300 демобілізованих бійців

Кожен п'ятий АТОвець на Тернопільщи…

Кожен п'ятий демобілізований учасник АТО знайшов роботу через центри зайнятості Тернопілля, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту облдержадміністрації.

У місцевих центрах зайнятості Тернопільщини упродовж січня-жовтня поточного року зареєстровано 1292 безробітні демобілізовані учасники АТО, з яких 44 - з інвалідністю.

Найбільше колишніх воїнів звернулося до Тернопільського міськрайонного центру зайнятості - 183, Гусятинського - 103, Теребовлянського - 99 та Борщівського районних центрів зайнятості - 94 особи.

За словами директора обласного центру зайнятості Василя Олещука, цьогоріч уже працевлаштовано 255 демобілізованих військових, з них 6 - отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, 11 - мають роботу за умови компенсації роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, 45 - повернулися на військову службу за контрактом; 67 - забезпечені тимчасовими місцями праці.

Професійне навчання пройшли 72 учасники АТО, з яких 7 навчались на тракториста-машиніста с/г виробництва, 5 - електрогазозварника, 5 - робітника фермерського господарства, 2 - кухаря, 1 - електромеханіка ліфтів; 9 безробітних атовців підвищували кваліфікацію на курсах.

Після завершення навчання 58 атовців уже працевлаштовано.

На початок листопада, для 327 учасників АТО продовжується пошук роботи, з них 7 - продовжують професійне навчання. Допомогу по безробіттю отримують 272 осіб.

Середній розмір допомоги з безробіття для військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції становив 3848 гривень.

Нагадаємо, у сусідній Хмельниччині працевлаштувалися цьогоріч 442 АТОвці. В цетрах зайнятості всього звернулися за роботою 2042 демобілізованих армійців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook