Кожен п'ятий АТОвець на Тернопільщині працевлаштувався

В області центрах зайнятості та обліку перебуває близько 1300 демобілізованих бійців

Кожен п'ятий демобілізований учасник АТО знайшов роботу через центри зайнятості Тернопілля, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту облдержадміністрації.

У місцевих центрах зайнятості Тернопільщини упродовж січня-жовтня поточного року зареєстровано 1292 безробітні демобілізовані учасники АТО, з яких 44 - з інвалідністю.

Найбільше колишніх воїнів звернулося до Тернопільського міськрайонного центру зайнятості - 183, Гусятинського - 103, Теребовлянського - 99 та Борщівського районних центрів зайнятості - 94 особи.

За словами директора обласного центру зайнятості Василя Олещука, цьогоріч уже працевлаштовано 255 демобілізованих військових, з них 6 - отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності, 11 - мають роботу за умови компенсації роботодавцям витрат єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, 45 - повернулися на військову службу за контрактом; 67 - забезпечені тимчасовими місцями праці.

Професійне навчання пройшли 72 учасники АТО, з яких 7 навчались на тракториста-машиніста с/г виробництва, 5 - електрогазозварника, 5 - робітника фермерського господарства, 2 - кухаря, 1 - електромеханіка ліфтів; 9 безробітних атовців підвищували кваліфікацію на курсах.

Після завершення навчання 58 атовців уже працевлаштовано.

На початок листопада, для 327 учасників АТО продовжується пошук роботи, з них 7 - продовжують професійне навчання. Допомогу по безробіттю отримують 272 осіб.

Середній розмір допомоги з безробіття для військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції становив 3848 гривень.

Нагадаємо, у сусідній Хмельниччині працевлаштувалися цьогоріч 442 АТОвці. В цетрах зайнятості всього звернулися за роботою 2042 демобілізованих армійців.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль