Критеріїв Лісової Опікунської Ради дотримуються кременецькі лісівники

Техніка, що працює в лісі, не повинна мати протікань масла та пального

Кременецькі лісівники продемонстрували, як дотримуються критеріїв Лісової Опікунської Ради (ЛОР – FSC), передає Depo.Хмельницький з посиланням на преслужбу Тернопільського ОУЛМГ.

"Обладнання місць заправки бензопил, поводження у випадках протікання мастила чи пального з техніки, що працює в лісі, збору й утилізації відходів у місцях проведення робіт, при всіх лісництвах лісгоспу створено місця для заправляння бензопили – спеціальні ящики для зберігання пально-мастильних матеріалів, аби унеможливити потрапляння пального або мастила до ґрунту," - пишуть лісівники.

Техніка, що працює в лісі, не повинна мати протікань масла та пального. Якщо таке протікання трапляється, мастило або пальне збирається з ґрунту за допомогою абсорбенту (тирси), мішечок з якою є на кожній одиниці техніки, що працює в лісі.

Використаний абсорбент збирають і вивозять з лісової території. Потім його утилізують екологічно безпечним способом (спалюється поза межами лісової території).

Промислові й побутові відходи, що утворюються під час виконання лісогосподарських заходів, збираються й зберігаються в контейнерах, які встановлено в спеціальних місцях, а після завершення робіт видаляються з лісу екологічно прийнятним способом.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль