Курсанти Нацакадемії сухопутних військ завершили стажування в тернопільських гармашів

Впродовж місяця майбутні офіцери опановували на практиці свій фах

Впродовж місяця у Тернополі на базі військової частини А3215, курсанти 4-го курсу факультету ракетних військ і артилерії Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного проходили військове стажування, повідомляє Depo.Тернопіль.

За словами прес-офіцера частини, лейтенанта Юрія Кульпи, вони познайомились з особовим складом, з історією військової частини, особливостями несення служби, технічно-матеріальною базою. Кожен за своїми напрямками, виконував обов'язки офіцерів на різних посадах, удосконалювали на практиці набуті знання та вміння, які вони отримали у військовому навчальному закладі.

Під керівництвом досвідчених офіцерів у частині, безпосередньо здобували ази управлінського досвіду. Майбутні офіцери-артилеристи під час виконання обов'язків продемонстрували лише позитивні якості, окрім стажування по військовій справі, приймали участь у громадському житті Тернополя, відвідували мистецькі заходи, навіть відгукнулись стати донорами і здали кров для потреб дітей у міській дитячій лікарні.

З нагоди завершення практичного курсу, у клубі військової частини відбулись урочистості. Командування Тернопільських артилеристів відмітило курсантів за зразкове виконання військового обов'язку, відданість справі та високий професіоналізм. Кожному вручили грамоти, подяки та відзнаки. А т.в.о командира військової частини запросив по закінченню навчання продовжити реалізовувати себе у військовій справі в рядах Тернопільських артилеристів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль