"Легенда УПА" на Тернопільщині зібрала сотні школярів

Старшокласники беруть участь у дводенній Терновій грі

Теренова гра "Легенда УПА" об'єднала дві сотні школярів з Тернопільщини, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією сайту облдержадміністрації.

Цьогоріч зібралася молодь на Теребовлянщині і триватиме гра до 21 травня. Такі вишколи дозволяють вдосконалюватися не тільки фізично, а й інтелектуально.

"Легенда УПА" - це змагання у форматі таборування на два з половиною дні. 200 школярів 9-11 класів з усієї області випробовують себе під час туристичного, інтелектуального та творчого етапів. Вперше гру провели у 2003 році.

Завдяки грі старшокласники загартовують волю і характер. У них формуються національно-патріотичні ідеї, принципи людської гідності, соціальної і громадської активності та власної відповідальності. Діти стають активнішими, більше цікавляться традиціями та історією України.

"Важливо, щоб серед молодих людей була висока мотивація іти до українського війська, адже це підносить значення української армії . Найкращий показник - бачити, що молодь приїхала сюди, працює, активно відпочиває, займається військово-прикладним і національно-патріотичним навчанням," - кажуть в ОДА.

Довідково: До участі в грі запрошуються команди з усіх районів Тернопільської області, учасники - учні 9-11 класів (рекомендовано учні 10 -11 класів). Кількісний склад рою (команди) - 10 осіб, з них: 5 хлопців та 5 дівчат.

Для кожної команди обов'язковою є присутність на грі двох дорослих - відповідальних за учасників.

Учасники гри змагаються у таких видах:

Пейнтбол (англ. Paintball - кулька з фарбою) - командна гра із застосуванням ручної пневматичної зброї (маркерів), яка стріляє капсулами з фарбою, що розбиваються при ударі по мішені, фарбуючи її;

Туристична техніка - "Командна смуга перешкод";

Теренова гра - тактична гра з елементами орієнтування на місцевості;

Інтелектуальний змаг - інтелектуальна гра між командами (відповіді на запитання з лімітованим часом);

Ватра знайомств - творче представлення своєї команди;

Кращий рій табору - визначається кращий рій (команда) та ройовий за підсумками проведення гри.

Нагадаємо, на початку травня в лісі і без наметів провели на Тернопільщині сотні юнаків і дівчат. В урочищі "Гурби" завершилася спортивно-патріотична Теренова гра "Гурби-Антонівці".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль