Легендарний британський музикант зробив ремікс на пісню тернопільських Ummagma

Робін Гатрі додав у трек Lama українсько-канадського дуету свою гітарну "атмосферу"

Легендарний британський музикант і учасник відомої групи Cocteau Twins захопився піснями групи з Тернопільщини та зробив оригінальний ремікс на пісню українців, передає Depo.Хмельницький.

Лідер популярного шотландського музичного гурту Cocteau Twins і засновник культового британського лейбла Bella Union Records Робін Гатрі захопився творчістю україно-канадського дуету Ummagma. Більш того, музикант вирішив зробити оригінальний ремікс на трек Lama, який увійде в новий міні-альбом Ummagma "LCD".

Після того, як Гатрі почув композицію Lama, вирішив додати в неї власних гітарних партій і зробити пісню "ще більш атмосферною".

"У Шони чудовий тембр! Здорово знову працювати з жінкою-вокалістом. Ummagma володіє великим потенціалом, тому мені було вдвічі приємніше працювати з ними", - каже Гатрі.

Зазначимо, що цю пісню високо оцінили також в британській пресі.

У музичному журналі Clash Music пишуть: "Lama існує в альтернативному вимірі звукових текстур, які купають вас в ніжних хвилях, а потім відступають назад у звучний, сутінковий світ зникаючих парових треків звуку і вокалу... Це звук, який Гатрі і його колеги з Cocteau Twins створювали та вдосконалювали з 1980 років".

Журнал The Wire Magazine включив композицію в список "треків місяця, які ви повинні почути"

Відзначимо, що новий реліз Ummagma, крім реміксу від Робіна Гатрі, включає в себе і спільну роботу з Діном Гарсією з легендарної групи Curve.

"Я виросла, слухаючи Cocteau Twins, Curve і подібні групи, а потім відкрила їх своєму чоловікові - він дізнався про них пізно, так як народився в СРСР. Нам дуже приємно, що Робін Гатрі і Дін Гарсія внесли свою лепту в кілька наших треків", - зазначила вокалістка Ummagma Шона Макларнон.

"LCD" вийде одночасно на двох лейблах - Somewherecold Records (США) і Label Obscura (Канада).

Нагадаємо, що Ummagma - це українсько-канадський дует Олександра Кретова з Кременця Тернопільської області і Шони Макларнон з Юкона. Після першої зустрічі в Москві, вони переїхали в Україну під час Помаранчевої революції і створили студію звукозапису в Кременці.

У 2013 році Ummagma виграла "Альтернативне Євробачення" на британській незалежній радіостанції Amazing Radio, представляючи Україну серед 23 країн. Зараз творча сім'я живе недалеко від Торонто.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль