Лісівник на Тернопільщині "прогледів добра" на 80 тисяч гривень

Прокуратура області скерувала до суду обвинувачення щодо недбалості

На 80 тисяч гривень допустив шкоду лісу лісівник на Бережанщині, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Наш День".

"Прокуратурою області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за ч.1 ст.367 КК України - службова недбалість, - каже заступник прокурора Тернопільської області Ігор Мукан. - Розслідуванням встановлено, що працівник лісництва, обіймаючи посаду, що належить до державної лісової охорони та будучи зобов'язаним здійснювати охорону лісу від незаконних рубок, маючи об'єктивну можливість для забезпечення охорони лісу (зокрема, виявлення ознак незаконних рубок дерев, залучення працівників лісової охорони та правоохоронних органів для припинення самовільних рубок), допустив неналежне виконання своїх службових обов'язків через несумлінне ставлення до них."

Підозрюваний не належним чином проводив охорону лісу в кварталах переданої йому під охорону, не виявляв лісопорушників та фактів чи ознак вчинення самовільних рубок у лісі, внаслідок чого впродовж 2015-2016 років невстановленими на цей час досудовим слідством особами, здійснено незаконні рубки дерев із завданням шкоди лісовому фонду в сумі майже 80 тисяч гривень.

Нагадаємо, на початку березня Бучачське лісопідприємство "нарубало" дров на 60 тисяч гривень збитків. За могою прокурорів всю суму підприємство вже сплатило державі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль