Львів і Тернопіль з'єднані новою дорогою. Її оцінив і прем'єр

Володимир Гройсман пообіцяв, що такі шляхи будуть до всіх обласних центрів

Львів і Тернопіль з'єднані новою, побудованою за сучасними стандартами дорогою, яка не тільки єднає два обласні центри, а й входить до міжнародного коридору Go Highway, що єднатиме порти Чорного моря із західним кордоном з Євросоюзом, пише "Урядовий портал", повідомляє Depo.Хмельницький.

В рамках урядової стратегії розвитку дорожнього господарства такі дороги за 5 років мають об' єднати всі обласні центри України.

"Я обіцяв, що ця дорога буде побудована, і вона побудована. Я пам'ятаю, в якому стані була ця дорога. Я сам 15-20 років тому по ній їздив. Мешканці Тернополя доїжджали до Львова за 3,5 години, тепер сполучення - максимум 1,5 години. Ми з'єднали нарешті Львів та Тернопіль, а далі з'єднаємо Львів - Тернопіль з Чорним морем, а Чорне море - із західним кордоном і з ЄС," - сказав прем'єр-міністр України Володимир Гройсман, відвідавши ділянку траси М-09, яка входить до коридору Go Highway.

Він наголосив, що наступного року всі роботи будуть продовжені.

"Це частина реалізації нашої стратегії - за 5 років з'єднати всі обласні центри України. Наголошую: українці мають право їздити по добрих дорогах і будуть їздити по якісних дорогах," - зазначає прем'єр-міністр.

Нагадаємо, Гройсман у Тернополі взяв участь у засіданні правління Асоціації міст України.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль