Львівського фальшивомонетника у Тернополі покарали штрафом у 100 тис. грн

Триває судовий розгляд щодо іншого фігуранта цієї ж справи щодо підроблення іноземної валюти

На Тернопільщині чоловік, засуджений за виготовлення та збут підробленої іноземної валюти заплатить 102 тис грн штрафу, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби облпрокуратури.

Набрав законної сили вирок суду, яким затверджено угоду прокурора Тернопільської місцевої прокуратури та одного з двох обвинувачених у незаконному виготовленні, зберіганні з метою збуту та збуті підробленої іноземної валюти.

Група осіб, маючи відповідні навички та знання у сферах графічного моделювання та налаштування технічних пристроїв, переслідуючи мету збагатитись у незаконний спосіб, систематично виготовляла у сусідній області та збувала підроблену іноземну валюту, номіналом 100 доларів США.

Їх злочинну діяльність викрито у липні 2017 року. Завдяки вжитим правоохоронцями заходам, вдалось запобігти виходу на "чорний ринок" підробленої валюти в особливо великих розмірах.

За вироком суду, обвинуваченого за ч.2 ст.199,ст. ч.3 ст.15 та ч.3 ст.199 ККУ визнано винним у інкримінованих йому злочинах та призначено покарання у виді - 6000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян - 102 тис грн.

Триває судовий розгляд щодо іншого фігуранта цієї справи.

Нагадаємо, правоохоронці не "випустили" в світ підроблених $6 млн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #суд