Львівянин на тернопільському ставі встановив рекорд (ВІДЕО)

Кухар зі Львова Іван Янчишин, приїхавши на "Короп-Фесті", здійснив найдовший та найшвидший заплив технікою "батерфляй"

Іван Янчишин побив рекорд у Тернополі - здійснив найдовший та найшвидший заплив технікою "батерфляй" на місьому ставі, передає Depo.Тернопіль з посиланням на "Терен".

"Я захоплююсь кулінарією і плаванням, - каже рекордсмен. - У дитинстві був майстром спорту України. А потім 20 років паузи - і знову відновив заняття у басейні. Просто плавати було нецікаво, тож вирішив знайти ціль. Хочу переплисти Босфор - це 6,5 км. А сьогодні починаю з дистанції 3,5 км. І хоч це наполовину менше, пливти на Тернопільському ставі важче через вітер та хвилю."

Готувався до такого рекорду він 1,5 роки. Всього проплив за цей час 2 тис. км.

Свою ж проміжну ціль - подолати без зупинки відстань від причалу до пляжу "Циганки", включивши берег Дальнього пляжу - він виконав.

Проплив Тернопільський став технікою "батерфляй" Іван Янчишин за 1 год. 14 хв. 4 с.

Далі ж він планує переплисти технікою "батерфляй" протоку Босфор, чого ніхто з людей ще не робив у цілому світі.

"Мене супроводжувала дружина, яка є лікарем. Я загалом уявляв, як це буде. Всього мені треба було зробити приблизно 10 тис. махів руками. Тож досягнув очікуваного результату," - додає Іван Янчишин.

Нагадаємо, у парку ім. Тараса Шевченка триває щорічний фестиваль кулінарного мистецтва "Короп-Фест", в якому бере участь і Іван Янчишин уже як ресторатор.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль