Майже 2,5 тисячі "лівого" спирту затримали на Тернопільщині (ФОТО)

Ділки реалізовували спирт діжками по 220 літрів кожна

У ході проведення операції "Акциз-2017" співробітники відділу внутрішньої безпеки територіальних органів ДФС ГУ ДФС в області спільно із співробітниками податкової міліції з незаконного обігу вилучили 2420 літрів спирту, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією прес-служби відомства.

"На території одного із підприємств Тернополя здійснювалася реалізація (перевантаження) пластикових ємкостей синього кольору орієнтовним об'ємом 220 літрів кожна, які заповнені спиртом, з одного вантажного автомобіля в інший," - уточняють ДФСники.

За їхніми ж словами, законодавством встановлено певні обмеження щодо перебування спирту у цивільному обороті. Зокрема, передбачено, що його виробництво та реалізацію можуть здійснювати лише державні підприємства, а транспортування здійснюється з відома органу Державної фіскальної служби та за наявності належним чином оформлених документів на перевезення.

Однак товаро-супровідні документи на вантаж у водія, який здійснював перевезення спирту, були відсутні.

Орієнтовна вартість вилученого спирту становить 605 тис. гривень.

В цілому з початку року співробітниками податкової міліції області з незаконного обігу вилучено 22,9 тис. літрів спирту.

Нагадаємо, на Тернопільщини 22 підприємці втратили ліцензії через продаж алкоголю та тютюну неповнолітнім.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #дфс