Майже 20,5 тис. грн сплатить посадовець-хабарник на Тернопільщині

Суд визнав чиновницю винною і оштрафував, заборонивши ще й працювати на відповідальних посадах

Про це інформують в прес-службі облпрокуратури, передає Depo.Тернопіль.

Державним обвинувачем доведено, що 13 липня 2018 року керівник районного комунального госпрозрахункового бюро технічної інвентаризації на її прохання одержала неправомірну вигоду в сумі 100 євро за сприяння у виготовленні технічного паспорта на житловий будинок, з урахуванням самочинної добудови до нього, для її подальшого узаконення та реєстрації.

Завдяки принциповій позиції прокурора відділу прокуратури області, Заліщицький районний суд визнав особу винною у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст.368 КК України, та призначив покарання у виді штрафу в 20 400 гривень.

І додаткове покарання - позбавлення права займати в органах державної влади, органах місцевого самоврядування, на державних чи комунальних підприємствах, установах чи організаціях посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських функцій строком на 1 рік.

Нагадаємо, а Тернопільський міськрайонний суд обрав запобіжний захід у вигляді взяття під цілодобовий домашній арешт головному спеціалісту одного з районних військових комісаріатів області.

За неправомірну вигоду у розмірі 1400 доларів США, одержану від місцевої мешканки, службовець мав посприяти у вирішенні питання щодо визнання її сина непридатним до військової служби.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль