ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Майже 300 тис. грн втрат виявили аудитори в одній з лікарень Тернопільщини

Аудитори Тернопільщини у Бучацькій центральній комунальній районній лікарні виявили втрат на суму понад 277 тис. грн 

Depo.Тернопіль
9 жовтня 2018 17:17
ФОТО: depo.ua

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області провели ревізію в Бучацькій центральній комунальній районній лікарні, під час якої виявили порушень, що призвели до втрат, на загальну суму понад 277 тис. грн, передає Depo.Тернопіль.

Як встановили фахівці управління, понад 123 тис. грн установа витратила на оплату вартості комунальних послуг, спожитих сторонніми юридичними особами та виплату заробітної плати працівникам котелень, які здійснюють опалення приміщень, у тому числі і тих, які займають орендарі.

Під час ревізії аудитори також виявили випадки покриття за рахунок коштів загального фонду витрат, здійснених при наданні платних послуг, на суму 62,5 тис. грн, оплати праці за фактично невідпрацьований час та у завищених розмірах на суму 19,8 тис. грн, недоотримання коштів за оренду приміщень та за металобрухт на суму 12,2 тис. грн.

Протягом 2015-2018 років бухгалтерська служба лікарні не перерахувала до районного бюджету кошти, незаконно витрачені у попередніх бюджетних періодах, загалом на суму понад 59 тис. грн.

Також ревізією встановлено низку інших порушень фінансової дисципліни, а саме: заниження в обліку та звітності наявної кредиторської заборгованості; лишки основних засобів; недоотримання доходів працівниками.

Через порушення законодавства з фінансових питань 16 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, до установи застосовано фінансові санкції.

Матеріали ревізії передано до правоохоронних органів.

Нагадаємо, в райлікарні на Хмельниччині аудитори виявили мільйонні втрати.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook