Майже два мільйони відшкодувань забезпечили аудитори на Тернопільщині

За два місяці десятки посадовців перевірених об'єктів притягнули до дисциплінарної та адміністративної відповідальності

Фахівці Управління Західного офісу Держаудитслужби в Тернопільській області протягом січня-лютого 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму понад 1,8 млн грн, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією "Урядового порталу".

Крім того, за результатами державних фінансових аудитів відшкодовано втрат, допущених через неефективні управлінські дії чи ризикові операції, на 615 тис. грн.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій за підсумками контрольних заходів прийняли 17 управлінських рішень, 9 посадових осіб притягнули до дисциплінарної відповідальності. За вчинені фінансові порушення 12 посадових осіб перевірених об'єктів притягнули до адміністративної відповідальності.

Про виявлені господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу, поінформували Державну службу фінансового моніторингу України.

За переданими матеріалами правоохоронні органи розпочали два досудові розслідування та вручили два письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

Нагадаємо, на Хмельниччині в Новоушицькій селищній раді "розбазарили" 340 тисяч гривень. Порушення виявили під час ревізії фінансово-господарської діяльності відділу освіти, молоді та спорту.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль