Майже дві сотні АТОвців працевлаштувалися торік на Тернопільщині

Протягом минулого року на Тернопільщині 185 демобілізованих учасників АТО знайшли роботу та відкрили бізнес

Упродовж 2018 року за сприянням у працевлаштуванні в обласну службу зайнятості звернулись 770 демобілізованих учасників АТО, яким було надано статус безробітного, передає Depo.Тернопіль з посиланням на прес-службу ТОДА.

Як повідомили в обладміністрації, 47 вояків мали інвалідність. Найбільше їх звернулося до Тернопільського міськрайонного центру зайнятості - 183, Бережанської - 91, Чортківської - 55, Гусятинської районних філій Тернопільського обласного центру зайнятості - 54 особи. Про це повідомив директор ОЦЗ Василь Олещук.

"185 учасників АТО вдалося працевлаштувати, з них 5 - за умови компенсацій роботодавцям витрат єдиного соціального внеску, восьмеро відкрили власний бізнес, отримавши одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності; 22 були забезпечені тимчасовою роботою", - додають в ОДА.

30 колишніх воїнів скористалися можливістю пройти профпідготовку, зокрема, навчалися за професіями: робітник фермерського господарства, бджоляр, водій тролейбуса; проходили курси цільового призначення за напрямом "Підприємець-початківець", стажувались у роботодавців за професіями: кухар, тракторист, водій автотранспортних засобів, бухгалтер, менеджер (управитель) з персоналу, оператор комп'ютерного набору. Після закінчення профнавчання 96,4% демобілізованих учасників АТО уже працюють.

На 1 січня 2019 року для 264 колишніх воїнів продовжується пошук підходящих місць праці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль