Майже дві сотні трупів перелітних птахів виявили поблизу Тернопільського ставу (ФОТО)

Факт масової загибелі птахів зафіксували фахівці Держпродспоживслужби разом із представниками екоінспекції

Майже дві сотні трупів перелітних птахів…

Вчора до Тернопільського облуправління Держпродспоживслужби надійшло повідомлення від громадських активістів про масову загибель птахів на Тернопільському ставі, передає Depo.Тернопіль з посиланням на прес-службу відомства.

На території ставу зі сторони канави (с.Біла) виявлено загибель птиці в кількості 178 трупів. Спеціалістами екоінспекції ідентифіковано патматеріал, що вказує на птицю - мартин сріблястий, який є великим перелітним птахом, родини Мартинових.

Фахівці відібрали для лабораторного дослідження на бак інфекцію чи отруєння загиблих птахів.

"За попередніми результатами, дослідження вказують на вираженні зміни тканин і органів, що характерне при отруєнні. Більш детальна інформація буде відома після проведення усіх досліджень", - повідомили у Держпродспоживслужбі.

Для виключення різної інфекції у загиблих птахів, а саме високопатогенного грипу птиці на території міста Тернополя та з метою недопущення розповсюдження серед пернатих, патматеріал загиблих птахів відправлено для вірусологічного дослідження в Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи у Київ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook