Майже на 1,5 млн грн конфіскували обладнання з незаконної АЗС на Тернопільщині

Фіскали вилучили дизель, газ та обладнання у "спритних" підприємців 

У ході проведення операції "Акциз-2018" співробітники податкової міліції ГУ ДФС в області в черговий раз встановили факт незаконної реалізації дизпалива та скрапленого газу, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби відомства.

ДФсники зафіксували систематичні факти реалізації газу пропан-бутан та дизпалива в одному із сіл області.

Реалізація дизпалива та скрапленого газу здійснювалась за готівкові кошти без застосування реєстратора розрахункових операцій та без будь-яких документів, що засвідчують походження пального, виробника та якість. Дозвільні документи на виконання робіт підвищеної небезпеки та на використання устаткування для зберігання та реалізації пального відсутні.

У ході проведення заходів вилучил 28,5 тис. літрів дизельного палива орієнтовною вартістю 820 тис. грн, 14,2 тис. літрів газу пропан-бутан вартістю 205 тис. грн, а також обладнання автомобільного заправного комплексу та ємкості для зберігання дизпалива. Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей становить 1 млн 475 тис. гривень.

На даний час проводиться збір матеріалів для притягнення порушника до відповідальності згідно із вимогами діючого законодавства.

Всього з початку року співробітники податкової міліції області вилучили з незаконного обігу понад 93,5 тонн паливно-мастильних матеріалів орієнтовною вартістю понад 3 млн гривень.

Нагадаємо, а місяць тому фіскали закрили заправку на колесах .

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #дфс