ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Майже на 50 млн грн провернув оборудку директор заводу з Тернопільщини

Екс-керівник уклав невигідний договір купівлі-продажу майнових прав, за умовами якого передав у власність одного з ТЗОВ майнові права на 2 приміщення картоплесховищ

Depo.Тернопіль
6 листопада 2018 14:38
ФОТО: depo.ua

Директор заводу, через неправомірні дії якого підприємству завдано збитків майже на 47 млн грн, постане перед судом, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служба прокуратури області.

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно директора одного з підприємств харчової промисловості, що уклав договори за заниженою ціною, внаслідок чого підприємство втратило чималу суму.

Розслідування встановило, що директор підприємства без одержання попередньої згоди зборів учасників товариства, уклав невигідний договір купівлі-продажу майнових прав, за умовами якого передав у власність одного з ТЗОВ майнові права на 2 приміщення картоплесховищ. Діючи умисно та всупереч інтересам очолюваного підприємства, з метою одержання неправомірної вигоди для іншої особи, достовірно знаючи, що ціна є заниженою та не відповідає ринковій вартості і вартості затрачених на неї матеріальних ресурсів службовець своїми діями спричинив шкоду підприємству.

Сума завданих збитків становить майже 47 млн, що у 67 820 перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян на момент вчинення злочину та є тяжкими наслідками для інтересів юридичної особи.

Судитимуть екс-керівник за ч. 2 ст. 364-1 КК України - зловживання повноваженнями, тобто умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для іншої особи, використання всупереч інтересам юридичної особи приватного права своїх повноважень, що спричинило тяжкі наслідки інтересам юридичної особи.

Нагадаємо, на Хмельниччині нещодавно прокурори виявили незаконні операції з бюджетними коштами, призначеними на ремонт доріг.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook