UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Майже на 50 млн грн провернув оборудку директор заводу з Тернопільщини

Екс-керівник уклав невигідний договір купівлі-продажу майнових прав, за умовами якого передав у власність одного з ТЗОВ майнові права на 2 приміщення картоплесховищ

Майже на 50 млн грн провернув оборудку д…

Директор заводу, через неправомірні дії якого підприємству завдано збитків майже на 47 млн грн, постане перед судом, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служба прокуратури області.

Прокурори скерували до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно директора одного з підприємств харчової промисловості, що уклав договори за заниженою ціною, внаслідок чого підприємство втратило чималу суму.

Розслідування встановило, що директор підприємства без одержання попередньої згоди зборів учасників товариства, уклав невигідний договір купівлі-продажу майнових прав, за умовами якого передав у власність одного з ТЗОВ майнові права на 2 приміщення картоплесховищ. Діючи умисно та всупереч інтересам очолюваного підприємства, з метою одержання неправомірної вигоди для іншої особи, достовірно знаючи, що ціна є заниженою та не відповідає ринковій вартості і вартості затрачених на неї матеріальних ресурсів службовець своїми діями спричинив шкоду підприємству.

Сума завданих збитків становить майже 47 млн, що у 67 820 перевищує неоподаткований мінімум доходів громадян на момент вчинення злочину та є тяжкими наслідками для інтересів юридичної особи.

Судитимуть екс-керівник за ч. 2 ст. 364-1 КК України - зловживання повноваженнями, тобто умисне, з метою одержання неправомірної вигоди для іншої особи, використання всупереч інтересам юридичної особи приватного права своїх повноважень, що спричинило тяжкі наслідки інтересам юридичної особи.

Нагадаємо, на Хмельниччині нещодавно прокурори виявили незаконні операції з бюджетними коштами, призначеними на ремонт доріг.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook