Майже на мільйон гривень необлікованого спирту виявили на Тернопільщині

ДФСники зупинили незаконне транспортування понад 3 тис. літрів спирту

Співробітники податкової міліції ГУ ДФС в області вилучили з незаконного обігу 3,1 тис. літрів спирту орієнтовною вартістю 950 тис. грн, який перевозився фізичною особою без будь-яких документів, передає Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби відомства.

Законодавством передбачено, що виробництво спирту та його реалізацію можуть здійснювати лише державні підприємства, а транспортування здійснюється лише з відома органу державної фіскальної служби та за наявності належним чином оформлених документів на перевезення. Однак товаросупровідні документи на вантаж у водія, який здійснював перевезення спирту, були відсутні.

"При потраплянні цієї партії спирту у підпільне виробництво його було б достатньо для виготовлення 15 тис. пляшок горілки, при цьому збитки бюджету від ненадходження акцизного податку склали б орієнтовно 400 тис. гривень," - кажуть фіскали.

Всього з початку року працівники податкової міліції області з незаконного обігу вилучили контрафактну підакцизну продукцію на суму 24,5 млн грн, запобігли втратам бюджету від ненадходження акцизного податку на суму понад 5,5 млн гривень.

Нагадаємо, 2 жовтня 2018 року зросли ціни на горілку і лікеро-горілчані вироби.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #дфс