Майже півмільйона гривень розтратили високопосадовці Тернопільщини на реконструкції

На об'єктах соціальної сфери чиновники та службовці "заробили" кримінальну справу

Реконструкція будівель соціального призначення Тернопільщини обернулася розтратою бюджетних коштів, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт ГУНП в області.

Причетними до махінацій виявилися посадовець управління капітального будівництва ОДА та керівник приватного підприємства, яке здійснювало реконструкцію.

За словами слідчого СУ ГУНП в Тернопільській області Лілії Шелінгович, об'єктами реконструкції були комунальна дитячо-юнацька спортивна школа в Чорткові, Будинок культури у селі Білобожниця, клуб та амбулаторія сімейної медицини у Нагірянці.

Замовник справно виплатив виконавцю кошти, підписавши акти виконаних робіт. Проте, як з'ясували поліцейські, а згодом підтвердили будівельно-технічна та судово-економічна експертизи й позапланова ревізія фінансово-господарської діяльності управління капітального будівництва, вартість робіт та матеріалів були безпідставно завищені. Та настільки, що державна казна втратила 559 тисяч гривень.

Кримінальне провадження розслідуване щодо директора приватного підприємства за ч.1 ст.366 ККУ – службове підроблення вже скеровано до суду, а посадовець ОДА нестиме відповідальність за службову недбалість, що спричинила тяжкі наслідки – ч.2 ст.367 ККУ.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #поліція