Майже півсотні порушень за три дні зафіксували тернопільські патрульні в перевізників

З 20 квітня на території України розпочався проведення комплексної перевірки під умовною назвою "Перевізник"

Патрульні поліцейські розповіли за що найчастіше отримують штрафи перевізники, передає Depo.Тернопіль.

За словами інспекторів, найчастішими порушеннями, які допускають водії є порушення правил надання послуг, а це: здійснення регулярних перевезень пасажирів на постійних маршрутах без укладення договору на перевезення, або без паспорта маршруту.

Так, упродовж 3 днів патрульні виявили 17 водіїв транспортних засобів, які відхилялися від встановленого маршруту, без поважних на те причин.
Крім того правоохоронця склали 12 протоколів за ст.121-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення - перевезення пасажирів понад максимальну кількість, передбачену технічною характеристикою транспортного засобу.

Ще 15 протоколів склали за ч.2 та 3 ст.121 - керування водієм транспортним засобом, який використовується для надання послуг з перевезення пасажирів, що має несправності; керування водієм транспортним засобом, що підлягає обов'язковому технічному контролю, але своєчасно його не пройшов.

Двоє водіїв керували маршрутними транспортними засобами без документів на право керування відповідним автомобілем. 6 автомобілів, виявлених на маршруті, мали технічні несправності.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль