Майже півстисячі закладів Тернопільщини цьогоріч оздоровлюватимуть дітей

Цим літом в області планують охопити відпочинком трохи більше половини усіх школярів

Повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби облради.

Цьогоріч оздоровленням та відпочинком запланували охопити 59 937 дітей шкільного віку, що становить 50,1% від їх загальної кількості. В тому числі: оздоровлення 100% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування; оздоровлення та відпочинок 70% дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

"За кошти обласного бюджету буде охоплено оздоровчими послугами понад 1157 дітей пільгових категорій. На проведення оздоровчої кампанії 2018 року передбачено 6 млн 480 тис. грн з обласного бюджету," - кажуть в облраді.

Крім того, планується залучення 9 млн 363 тис. 400 грн позабюджетних коштів на організацію оздоровлення та відпочинку дітей області (у тому числі профспілкові кошти, кошти підприємств та батьківська плата).

Цьогоріч збільшено кошти на оздоровчу кампанію з місцевих бюджетів, а також передбачено фінансування з бюджетів об'єднаних територіальних громад. Приміром, Байковецька ОТГ виділила 820 тис. грн.

Спільно з громадами найвищі показники виділених коштів у бюджетах Тернопільського Теребовлянського, Підволочиського, Лановецького районів та у м.Тернопіль. Незначна сума коштів виділена у спільних бюджетах Зборівського району та громад району (112,4 тис. грн), а також Монастириського та Підгаєцького районів (по 100 тис. грн).

В області працюватимуть 447 закладів оздоровлення та відпочинку. З них: 10 стаціонарних заміських закладів оздоровлення та відпочинку, 426 мовних та таборів з денним перебуванням дітей, 3 табори праці та відпочинку, 8 наметових містечок.

Нагадаємо, на Хмельниччині цьогоріч працюватиме майже дві сотні оздоровчих дитячих закладів.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль