ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мер Тернополя піариться на кістках Бандери

Сергій Надал зголосився організувати перепоховання останків Степана Бандери в Україні
Depo.Тернопіль
26 березня 2016 11:38
ФОТО: depo.ua
Мер Тернополя піариться на кістках Бандери
Мер Тернополя піариться на кістках Бандери

Прах Степана Бандери має бути перепохований в Україні. Так вважає міський голова Тернополя Сергій Надал, передає Depo.Хмельницький.

Про це посадовець заявив в ефірі місцевого телеканалу.

Надал  готовий просувати цю ідею через Асоціацію міст України, а також популяризувати її у суспільстві.

"Українська влада має ініціювати процес перепоховання Степана Бандери в Україні. Свого часу прах Тараса Шевченка перепоховали у Каневі і українці мають "Тарасову гору" — один із символів України, де можуть вклонитися могилі Великого Тараса. Переконаний, що в Україні має бути "Степанова Гора" — місце для паломництва всіх українців. Однак цей процес мають почати не партії, окремі особи чи навіть регіони, а саме офіційна українська влада, яка представляє націю. Бандера боровся і помер за державу Україна, і ця держава має вшанувати його на офіційному рівні. Безумовно, що до процесу перепоховання долучаться всі бажаючі, але офіційно оголосити про це треба на офіційному рівні", — зазначив Сергій Надал.

За даними львівського історика Миколи Посівнича, перенесення праху Степана Бандери з Німеччини (Мюнхен) в Україну коштуватиме близько 10 тисяч євро.

Провідника Організації Українських націоналістів можуть перепоховати за українською традицією в його рідному селі Старий Угринів або у столиці України Києві.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький