Мінрегіонбуд експертує ремонт доріг на Тернопільщині (ФОТО)

Ремонт автомагістралі М-09 перевіряє перший віце-прем'єр-міністр України - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів

Сьогодні на Тернопільщині із робочою поїздкою перебуває перший віце-прем'єр-міністр України - міністр економічного розвитку і торгівлі Степан Кубів, передає Depo.Хмельницький.

За інформацією прес-служби САД, високопосадовець розпочав свій візит з огляду стану ремонтних робіт на дорозі М-09 Тернопіль - Львів - Рава-Руська (колишня Н-02 Львів - Тернопіль).

Цьогоріч на ремонт цієї дороги в межах Тернопільської області протяжністю в 39,1 км з Держбюджету виділили 302,1 млн грн. Також роботи проводилися за рахунок коштів, отриманих від впровадження митного експерименту.

"Виконуємо регенерацію дорожнього покриття, так дорога стає міцнішою. Далі стелимо вирівнюючий шар, після чого вже можна влаштовувати верхній шар асфальтобетону," - розповідає керівник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик.

За словами Степана Кубіва, ремонт дороги М-09 Тернопіль - Львів проводиться якісно та відповідально. Також він наголосив на важливості ремонту доріг і зазначив, що Уряд заклав до бюджету-2018 42,8 мільярдів гривень для того, щоб продовжити ремонтні роботи на дорогах України.

Нагадаємо, польсько-азербайджанська компанія взялася за ремонт траси М-09 на Тернопільщині. Щоб вкластися в терміни, долучили ще одну компанію, цього разу - іноземну.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль