UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Місцеві ради Тернопільщини з земельних аукціонів щорічно отримувають 2,59 млн грн

В області організували і провели 26 земельних торгів у формі аукціону в 12 районах 

Місцеві ради Тернопільщини з земельних а…

Місцеві ради Тернопільщини завдяки земельним аукціонам будуть щорічно отримувати 2,59 млн грн, повідомляє Depo.Хмельницький за інформацією "Урядового порталу".

За сім місяців цього року головне управління Держгеокадастру у Тернопільській області організовало і проведело 26 земельних торгів у формі аукціону у 12 районах.

За результатами торгів, продано право оренди на 48 земельних ділянок державної власності (за межами населеного пункту) загальною площею 598,79 гектара.

Землі передано в оренду терміном на 7 років для товарного сільськогосподарського виробництва та ведення фермерського господарства.

Розмір річної плати за користування землею, визначений за результатами торгів, складає 2,59 млн гривень. Ці кошти орендарі будуть сплачувати щороку до бюджетів місцевих рад Тернопілля.

Довідково. Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України "Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах". Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі "Земельні аукціони".

Нагадаємо, липневі земельні торги на Хмельниччині забезпечили регулярні надходження в сільські бюджети. За їхніми результатами до бюджетів сільських рад щорічно надходитиме понад 250 тис. грн.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"