Митний експеремент "оновить" дороги на Тернопільщині

Тернопільські митники прогнозують перевиконання плану надходжень і половину цих коштів інвестують у відновлення доріг області

На Тернопільщині оновлять дорожнє покриття на дорогах, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт облдержадміністрації.

Цьогоріч тернопільські митники прогнозують перевиконання плану надходжень. Половину цих коштів інвестують у відновлення доріг області, адже з 1 січня 2017 року набувають чинності зміни до Бюджетного кодексу України. Йдеться про запровадження реалізації заходів з розвитку автомобільних доріг загального користування.

Законодавець постановив, що у разі перевиконання показників надходжень митних платежів, визначених у державному бюджеті, 50% від такого перевиконання зараховується до спеціальних фондів облбюджетів. Ці кошти надалі будуть спрямовуватися на ремонт автомобільних доріг.

Станом на 24 травня Тернопільська митниця передбачає перерахування на ремонт доріг краю 93 мільйонів гривень.

Обласна державна адміністрація затвердила перелік ділянок автошляхів, ремонт яких буде здійснюватися за акумульовані митницею кошти. Їх є 5.

Розпочнуть ремонт 2 ділянок на міжнародній трасі та трьох ділянок місцевих доріг.

На М-19 (Доманове-Ковель-Чернівці-Тереблече) зроблять поточний середній ремонт 5,8 кілометра дороги. Нове покриття отримає 10,5 кілометри дороги Порохова-Космирин, 7 км автошляху Джурин-Попівці та 7,3 км Потік-Конюхи-Хоростець.

Нагадаємо, дорогам Хмельниччини "перепаде" додаткових 100 мільйони гривень.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #дороги