Місячник фінішував: На Тернопільщині до поліції несли нарізну, холодну й мисливську зброю

Краяни здали більше 200 одиниць зброї та боєприпасів. Частину з принесеного перереєстрували

Закінчився місячник добровільної здачі зброї, коли люди добровільно здавали незареєстровану зброю та мали можливість не тільки уникнути відповідальності, а й оформити її на законних підставах у свою власність, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби облполіції.

"До відділів та відділень поліції Тернопільщини люди добровільно здали 215 одиниць зброї, - константує начальник сектору контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи УПД ГУНП в області Степан Джинджиристий. - 113 мисливських гладкоствольних рушниць, 27 з яких перебувала у них незаконно. Восьмеро осіб вже оформили зброю у власне користування, питання по ще 115 жителях області вирішується."

Принесли до поліцейських 5 одиниць нарізної зброї армійських зразків та 3 мисливських нарізних карабіни. Здали 36 одиниць холодної зброї та 132 боєприпаси. Серед іншого - 13 спецзасобів, а це - 12 газових пістолетів та 1 пристрій для гумових куль.

Працівники поліції жителям регіону нагадують, що незареєстрована зброя - це не тільки порушення закону, а й причина нещасних випадків, жертвами яких нерідко стають не лише дорослі, а й діти.

Власникам вогнепальної мисливської та газової зброї правоохоронці радять дотримуватись правил облікування, термінів її перереєстрації та суворо дотримуватись визначених умов зберігання зброї.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль

Мітки: #зброя