Молодь із шести ОТГ Тернопільщини отримає кошти на свої проекти

Реалізують, в середньому, по 10 тисяч доларів на свої проекти від програми DOBRE (USAID)

Молодь із об'єднаних громад Тернопільщини отримає по 10 тисяч доларів на свої проекти від програми DOBRE (USAID), повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на "Всі новини Тернопільщини".

Юнаки та дівчата з Микулинецької, Байківецької, Іваніської, Заводської, Скала-Подільської та Гусятинської громад впродовж двох днів працювали у Тернополі.

Вони займалися із менторами, переймали досвід та успішні практики найдієвіших молодіжних організацій.

На думку учасників, такі навики в майбутньому надзвичайно знадобляться як для розвитку громади, так і для розбудови громадянського суспільства загалом.

"Раніше я хотів бути активним, але я не знав як. Тут нас навчили краще формулювати свої задуми, виконувати план роботи", - поділився Михайло Денисов із Скала-Подільської ОТГ.

"Молоді люди мають безліч ідей та енергії, але не завжди є залученими до процесу прийняття рішень на місцях. Ми хочемо допомогти змінити цю ситуацію та розширити можливості молоді, особливо в процесах реформ та розвитку громад", - зазначає директор програми USAID DOBRE Беррі Рід.

Учасники тренінгу створили основу власних, цікавих для молоді, проектів, які незабаром втілять у своїх громадах за фінансування програми DOBRE - Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Кожна із громад в середньому отримає по 10 тисяч доларів.

Очікувано, що впродовж липня-серпня вони реалізують свої молодіжний проект.

Довідково. Молодіжний форум DOBRE ДІЙ це новий формат роботи з представниками об'єднаних територіальних громад, що підтримуються програмою DOBRE. Ця програмна ініціатива покликана не лише підвищити знання та навички, а відтак і спроможність молоді, а й підтримати їх ідеї, які комплексно будуть направлені на підтримку стратегій розвитку обраних громад.

Як ми вже писали, тергромади Тернопільщини створюють прототипи розважальних центрів. Тут знайшли аналоги "совєтським" будинкам культури.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль