Молоді українці-лідери діаспоряни зібралися у Тернополі (ФОТО)

Представники 12 країн реалізовують у Файному місті тренінговий проект "Молодіжний лідер СКУМО"

Досвід об'єднання в громадські організації переймають молодіжні лідери української діаспори на Тернопільщині, передає Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби ОДА.

Як бути активним, брати участь та самим організовувати різноманітні акції та проекти, а також як об'єднувати молодь навколо цікавих ідей та як писати проекти - навчатимуться впродовж дев'яти днів молодіжні лідери Світового конгресу українських молодіжних організацій.

Тренінговий проект "Молодіжний лідер СКУМО" відбувається за підтримки Тернопільської обласної державної адміністрації та Світового конгресу українців.

За словами начальника відділу сім'ї та молоді облдержадміністрації Ігоря Чорного, перейняти досвід співпраці з громадськими організаціями та владою, поділитися ідеями та враженнями з активною громадськістю Тернопільської області мають можливість представники українських діаспор з 12 країн світу.

З'їхалися до Файного міста лідери українства з Грузії, Молдови, Литви, Італії, Російської Федерації, Ізраїлю, Словаччини, Румунії, Польщі, Греції, Казахстану та Сербії.

У перший день перебування в області, як додав Ігор Чорний, гостей познайомили ближче з туристичними особливостями та родзинками міста.

Проект має за мету підготовку майбутніх лідерів серед представників молодіжних організацій діаспори; проведення з ними системної роботи для розвитку кращих здібностей, визначення потенціалу та талантів; активне залучення в процеси розвитку молодіжного діаспорного руху та Світового Конґресу Українських Молодіжних Організацій; розбудові діаспорних структур задля кoнсoлiдацiï світового українства, збереження національно-культурної самобутності, змiцнення iснуючих і налагодження нoвих кoнтактів.

Три десятки кращих представників молоді діаспори з лідерським потенціалом розвивають неформальні форми навчання, покращують навички; вивчають основи лідерства та розвитку громадського сектору - починаючи від принципів керування організацій, роботи з членством, фандрайзінгу, комунікацій та завершуючи проектним менеджментом.

Читайте також: Наші в світі: ТОП-15 цікавих пам'ятників Шевченку за кордоном

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль