Мультимедійний пам'ятний знак новітнім Героям відкрили у Тернополі

Про всіх загиблих на Майдані та в АТО представили вичерпну інформацію

Пам’ятний знак Героям Небесної Сотні та Героям АТО відкрили на першому поверсі Тернопільської облдержадміністрації, повідомляє Depo.Хмельницький з посиланням на сайт відомства.

Пам'ятний знак обладнаний мультимедійною системою, завдяки якій можна отримати інформацію про кожного із понад ста загиблих на Майдані, про кожного із понад 2,5 тисячі загиблих на війні. Серед імен Героїв - 87 з Тернопільщини. 

Система має постійно поповнюватися інформацією.

Освятили знак та відправили поминальну панахиду священнослужителі усіх конфесій.

"Кажуть, що майбутнє має той народ, який пам’ятає кожного героя. На жаль, і у ХХІ столітті не припиняється боротьба за цілісність та незалежність України. Гинуть наші хлопці, які ціною власного життя стримували та стримують ворога, - каже очільник Тернопільщини Степан Барна. - Ми маємо їх пам'ятати. Пам’ятати поіменно. І Героїв Небесної Сотні, і кожного солдата, офіцера чи добровольця, хто віддав життя, боронячи кожного з нас."

За словами начальника управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей ОДА Ігоря Кульчицького, раніше меморіальна дошка містила тільки фото та ім’я Героїв, тепер же є і біографічна довідка.

"В результаті консультацій з громадськістю, військовими та експертами – маємо інтерактивний компонент, який дозволяє знайти не тільки ім’я, але й історію життя бійця, місце загибелі," - зазначає він.

Ігор Кульчицький закликав усіх, хто володіє додатковою інформацією про життєвий шлях та подвиг Героїв – звертатися і доповнювати та оновлювати дані.

 

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль