На Go Highway, що пролягає Тернопільщиною, відновили роботи (ФОТО)

Стартувала остання черга поточного середнього ремонту міжнародного автошляху

На ділянці між Тернополем і кордоном Львівської області транснаціонального коридору Go Highway (Гданськ - Одеса - Миколаїв) відновили роботи, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією САД.

На замовлення шляховиків стартувала остання черга поточного середнього ремонту. Верхнім шаром покриття "накривають" 15 кілометрів.

Торік на усій протяжності дороги від Тернополя до кордону з Львівщиною оновили основу дороги та уклали нижній шар покриття. Через несприятливі погодні умови та брак коштів верхній шар покриття постелили лише частково.

"У квітні 2018 року верхній шар підрядник уклав на 6 км об'їзної Зборова. Днями Службі автомобільних доріг перерахували кошти на завершення робіт, - коментує начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик. - На вихідних підрядна організація приступила до влаштування верхнього шару покриття від в'їзду у обласний центр. Після того, як останніх 15 км траси буде з верхнім шаром, на неї нанесуть розмітку, встановлять вздовж нові автопавільйони та замінять дорожні знаки."

Напередодні на трасі Тернопіль-Львів уклали 1200 тонн щебенево-мастикового асфальтобетону.

Нагадаємо, дорожній проект Go Highway збільшить ВВП на 800 млрд грн і інтегрує дорожню мережу України до європейської мережі. Це коридор економічного зростання, що єднає "золоті ворота країни" Одеси, Миколаєва і Херсона із європейською сім'єю.

У 2017 році Україна за підтримки Світового банку розпочала реалізацію проекту Go Highway, що має з'єднати українські та польські порти.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль