На хабарі "упіймали" депутата Тернопільської міськради (ФОТО)

Посадовець отримав 1500 доларів США за незастосування штрафних санкцій

Депутату міськради повідомлено про підозру в отриманні 1500 доларів США неправомірної вигоди, передає за інформацією прес-служби прокуратури Тернопільської області .

Прокурором Тернопільської області оголошено про підозру у скоєнні злочину за ч. 3 ст. 368 КК України (одержання службовою особою, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди для себе за вчинення в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду будь-якої дії з використанням службового становища, поєднане із вимаганням) депутату міськради, що працює в управлінні Держгеокадастру у Тернопільській області.

"Депутат міськради, вимагав у підприємця та одержав через посередника 1500 доларів США за незастосування штрафних санкцій в результаті позапланової перевірки щодо земельної ділянки, яка перебуває в користуванні підприємця на праві сервітуту", - говорять у прокуратурі.

Наприкінці грудня 2017 року правоохоронці задокументували факт отримання неправомірної вигоди у сумі 1500 доларів США та повідомили про підозру у скоєнні вказаного злочину двох посередників. Досудове розслідування триває.

До суду скероване клопотання про обрання підозрюваному депутату запобіжного заходу та відсторонення його від займаної посади.

Нагадаємо, що на Тернопільщині чиновники добряче збагатились на ліцензіях .

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль