На кордоні з Польщею затримали жінку з Тернопільщини, яка ховалась в автобусі

Порушницю затримали для з'ясування обставин справи. Покарання чекає й водія 

Порушницю виявив прикордонний наряд Мостиського загону в пункті пропуску "Краківець", що у Львівській області під час огляду автобуса закордонного слідування, передає Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби прикордоннвків.

Коли всі пасажири вийшли для проходження паспортного контролю, 55-річна жінка, жителька Тернопільщини, не маючи належних документів, сховалась в салоні автобусу. Чому вона вирішила подорожувати за кордон без відповідних паспортних документів жінка пояснити не змогла.

За спробу незаконного перетинання державного кордону України відносно громадянки склали документи справи про адміністративне правопорушення. Наразі жінку затримали для з'ясування обставин справи.

Крім того, відносно перевізника прикордонники склали протокол про правопорушення, пов'язане зі здійсненням міжнародних пасажирських перевезень, адже відповідно до Закону України "Про відповідальність перевізників під час здійснення міжнародних пасажирських перевезень" організації чи фізичні особи повинні перевіряти наявність у пасажира документів, необхідних для в'їзду до держави прямування.

Нагадаємо, нещодавно в Україні розпочали перше кримінальне провадження щодо громадянина Молдови через незаконне перетинання кордону.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль