На об'їзній Тернополя укладають верхній шар покриття

Паралельно шляховики області ремонтують ще шість автодоріг

Шляховики Тернополя проводять поточний середній ремонт траси Р-41 - обхід Тернополя у максимально стислі терміни, передає Depo.Тернопіль за інформацією прес-служби САД.

Оскільки вищезгадана дорога - єдиний шлях для великогабаритного транспорту для перетину області, вже на третій тиждень ремонту на ній укладають верхній шар покриття (від транспортної розв'язки між Р-41 і М-09).

На замовлення Служби автомобільних доріг у Тернопільській області підрядник сьогодні укладає 500 тонн щебенево-мастикового асфальтобетону верхнім шаром. Водночас триває укладання 1600 тонн матеріалу вирівнюючим шаром на іншій ділянці обходу Тернополя та регенерація основи.

Також проводять роботи ще на 6 дорогах області державного значення: Тернопіль - Підволочиськ - оновлюють тротуар у с.Смиківці, наносять розмітку; Тернопіль - Львів - влаштовують узбіччя; ліквідовують ямковість струйним методом на обхіді Чорткова, на автошляхах Татарів - Косів - Коломия - Кам'янець-Подільський, Ланівці - Вишнівець ,Тернопіль - Скалат - Жванець.

Нагадаємо, дорожники просять водіїв з розумінням поставитися до тимчасових труднощів і завчасно планувати поїздку.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Тернопіль