ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Тернопільщині депутати місцевих рад ігнорують антикорупційне законодавство

Місцеві обранці масово "забувають" задекларувати придбані автівки, а подекуди - взагалі забувають віздвітувати про доходи

Depo.Тернопіль
11 вересня 2018 10:50
ФОТО: depo.ua

На Тернопільщині депутати місцевих рад порушують вимоги фінансового контролю, передає Depo.Тернопіль з посиланням на прес-службу облпрокуратури.

Працівники УЗЕ в Тернопільській області ДЗЕ НП України за погодженням з прокуратурою області склали протокол про вчинення депутатом Шманьківської сільської ради Чортківського району правопорушення, пов'язаного з корупцією, передбаченого ч.2 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Зокрема, депутат місцевої ради після придбання ним транспортного засобу вартість якого перевищила 50 прожиткових мінімумів для працездатних осіб - автомобіля "Пежо" не повідомив у встановленому законом порядку та строк Національне агентство з питань запобігання корупції про суттєві зміни в майновому стані.

Депутат Базаринської сільської ради Збаразького району несвоєчасно, без поважних причин не подав е-декларацію за 2017 рік.

За результатами розгляду судом протоколів за порушення вимог фінансового контролю вказаних осіб притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено стягнення у вигляді штрафу. За недеклароване авто депутат сплатить 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, за неподання щорічної е-декларації - 50.

Нагадаємо, десяток посадовців на Тернопільщині покарали за корупцію.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook