ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Тернопільщині готуються до пропуску льодоходу та весняної повені (ФОТО)

Представники спеціально створеної комісії перевіряють готовність водосховищ, водогосподарських і гідротехнічних споруд, ставків, меліоративних систем та об'єктів до паводків

Depo.Тернопіль
5 лютого 2019 16:16
ФОТО: depo.ua

Про це інформують в прес-службі ДСНС області, передає Depo.Тернопіль.

Представники місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування перевіряють готовність водосховищ, водогосподарських і гідротехнічних споруд, ставків, меліоративних систем та об'єктів, які є в зоні впливу шкідливої дії вод, до пропуску льодоходу та повені.

Створено комісію за участю представників Управління з питань цивільного захисту населення ОДА, Управління ДСНС України у Тернопільській області, Державної екологічної інспекції у Тернопільській області та Регіонального офісу водних ресурсів у Тернопільській області. Вони до 7 лютого проведуть перевірку стану готовності органів управління й сил цивільного захисту області до дій під час можливого пропуску льодоходу, повені і дощових паводків у 2019 році.

Також члени комісії вивчають технічний стан та придатність гідроспоруд до проведення заходів з мінімізації можливих негативних наслідків надзвичайних ситуацій на водних об'єктах в Борщівському, Гусятинському, Кременецькому, Лановецькому, Теребовлянському, Чортківському та Шумському районах.

Нагадаємо, у зв'язку iз потеплінням та снiготаненням, очікується руйнування льодових явищ з пiдйомами рiвнiв води на рівнинних притоках Днiстра в Тернопiльській, Хмельницькій та Вiнницькій областях.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook