ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Тернопільщині люди потерпають від небезпечних сусідів-комах (ФОТО)

За день рятувальники знешкодили 9 гнізд шершнів та осине кубло

Depo.Тернопіль
7 серпня 2018 12:54
ФОТО: depo.ua

Рятувальники 8 разів виїжджали на допомогу людям, які потерпали від сусідства із небезпечними комахами, повідомляє Depo.Тернопіль за інформацією надзвичайників області.

Представники ДСНС працювали в захисних костюмах із дотриманням необхідних заходів безпеки. Вилучені гнізда з небезпечними комахами вивезли за межі житлової зони.

09:00. В м. Тернопіль на вул. Сахарова, 2, черговим відділенням аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення з горища господарської будівлі на території "Будинку дитини № 2" вилучено та вивезено в природний осередок існування 2 гнізда шершнів.
11:49. В м. Тернопіль на вул. Винниченка, 7, черговим відділенням аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення за допомогою автодрабини з-під покрівлі п'ятиповерхового житлового будинку вилучено та вивезено в природний осередок гніздо шершнів.
12:05. В с. Целіїв Гусятинського району, особовим складом 22-го державного пожежно-рятувального поста з господарської будівлі вилучено та вивезено в природний осередок існування гніздо шершнів.
14:55. В м. Тернопіль на вул. Білогірська, 28, черговим відділенням аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення з горища приватного житлового будинку вилучено та вивезено в природний осередок існування 2 гнізда шершнів.
18:00. В м. Бучач на вул. Підгаєцька, 12, черговим караулом 9-ї державної пожежно-рятувальної частини з димоходу приватного житлового будинку вилучено та вивезено в природний осередок існування гніздо шершнів.
18:20. В с. Долина Чортківського району, особовим складом 6-ї державної пожежно-рятувальної частини з у одній із кімнат приватного житлового будинку вилучено та вивезено в природний осередок існування осине гніздо.
18:30. В с. Геленків Козівського району, особовим складом 18-ї державної пожежно-рятувальної частини з горища приватного житлового будинку вилучено та вивезено в природний осередок існування гніздо шершнів.
19:27. В м. Тернопіль на вул. Загребельна, 53, черговим відділенням аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення вилучено та вивезено в природний осередок гніздо шершнів, що оселились під утепленням, на одній із стін чотирьохквартирного житлового будинку.

"Якщо поряд оселилися оси, шершні, чи інші небезпечні комахи - намагайтесь уникати небажаного сусідства. Обходьте їхні гнізда стороною. У випадку, загрозливої, агресивної поведінки цих комах - звертайтесь по допомогу до рятувальників. Не провокуйте комах на напад, не робіть різких рухів, - просять ДСНСники. - Спокій і самовладання дозволить вам уникнути укусу. Не варто їсти на вулиці солодощі і фрукти. Одяг яскравих кольорів, часто привертає ос, бджіл, шершнів і підвищує ризик укусів, так що, вирушаючи на пікнік, одягніть що-небудь не сильно помітне."

Нагадаємо, цьогоріч Тернопільщину атакують оси та шершні, небезпечні комахи становлять неабияку загрозу для жителів, кубла небезпечних комах рятувальники вивозять за межі населених пунктів.

Більше про події у Тернополі та області читайте на Depo.Хмельницький

Приєднуйтеся до нашої групи у Facebook